מצלמות אבטחה - עידן התקשורת
15621
rtl,page,page-id-15621,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
slide_1_1920-01

מצלמות אבטחה – מה צריך לדעת

הן הבית הפרטי והן העסק מועדים לפריצות. בשני המקרים מדובר על אזור חשוף בעל נגישות רבה לגנבים, כגון דלתות, חלונות ומרפסות.
בניגוד לדחה הרווחת כי פורצים נכנסים למקומות באקראי, הם לומדים היטב את המקום, וככל שהאבטחה שלו גבוהה יותר, ייתן הדבר פחות מוטיבציה לבצע פריצה דווקא בו ולחפש מקום מאובטח פחות. כן, גם הפורצים מחפשים 'עבודה קלה'…
כדי לאבטח בית פרטי, דירה או עסק, חובה כמובן להתקין בהם מערכת מצלמות מקיפה, ומאוד רצוי גם בשילוב עם מערכת אזעקה.

מצלמות אבטחה מרתיעות יותר – בזכות הטכנולוגיה

הרתעה טכנולוגית

מצלמות האבטחה מרתיעות היום יותר מבעבר – הרבה בזכות הטכנולוגיה שלהן. בעבר, גנבים ידעו שעד שהם יסיימו עם המקום, הם יוכלו לגנוב את מחשב הצילום ואיתו את כל התיעוד שלהם במקום.
היום, בזכות הטכלוגיה החדישה המאפשרת לבעל הבית לצפות 'און ליין' במקום גם כשהוא לא נמצא בו, באמצעות כל מחשב, טאבלט או סמארטפון, כולל אופציה להקלטה ע"ג שרת מרוחק – נגמר לאותם הגנבים הסיפור. מבחינה עובדתית, ברגע שהם צולמו, ניתן יהיה לנסות לזהות אותם, את פריטי הלבוש שלהם או את הרכב בו הם הגיעו, גם אם הם טרחו לעקור את המצלמות אחת אחת ממקומן, והם לא יעשו זאת מאחר והם יודע שזה כבר לא משנה – מקום עם מערכת צילום מתקדמת הוא 'מסוכן' עבורם, ולכן יעדיפו תמיד לפרוץ למקום אחר ללא ההגנות אן עם הגנות נמוכות יותר.

מצלמות אבטחה מחוץ לבית פרטי. הדרך היעילה ביותר להרתעה.

מצלמות אבטחה לעסקים

מצלמות אבטחה לעסקים. להיות בעסק שלך, גם כשאתה לא נמצא

מצלמות אבטחה – לא רק לבעלי בית

כל בכל עסק רוצה לשלוט בעסק שלו בכל זמן נתון. זה יכול להיות כדי לעקוב אחרי ההתנהלות הכללית בעסק בזמן שהוא לא נמצא, זה יכול להגיע לרזולוציות כאלה שהוא יידע בכל רגע נתון אם העובדים מתנהגים בדיוק כפי שהם צריכים להתנהג בשיחה או בפגישה עם לקוח ואפילו בניצול הזמן לעבודה ולא לגלישה בפייסבוק.
השליטה כמובן יכולה להתבצע ע"י בעל העסק מרחוק, באמצעות כל מחשב, סמארט-פון או אטבלט. אין בכלל מקום לציין, משום שהדבר מובן מאליו, את החשיבות שבעל עסק יהיה 'נוכח' בעסק שלו גם כשהוא לא נמצא פיזית במקום.
אותן המצלמות יהיו כמובן חלק ממערך האבטחה של העסק גם בשעות הלילה וסופי השבוע, הזמנים היותר מועדים לגניבות..

מצלמות אבטחה לבניין משותף:

דיירים בבניין מגורים משותף חווים לא מעט מקרי וונליזם בבניין, בסביבה, ברכבים וכדומה (שריטות, ניפוץ שמשות, גניבת סמלים ועד גניבות רכב). יש מקומות רבים לאבטח בבניין מגורים, כגון חדרי הלובי, חניה, עציצים וצמחים בתוך הלובי ומחוץ לבניין, ועוד.
ה'משחיתים' למינהם יחשבו עוד כמה פעמים לפני התעסקות עם בניין וכלי הרכב החונים בו אם זה מרושת במצלמות אבטחה…

מה צריך לדעת לפני שבוחרים מערכת צילום?

מה צריך לדעת לפני התקנה של מערכת צילום?

יש כמה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שאתם מחליטים על התקנת מצלמות אבטחה:

לאיזו מטרה אתם רוצים מצלמות? האם כדי לעקוב מרחוק, ובזמן אמת אודות הפעילות בבית או בעסק? האם לשם הרתעה, ואתם צריכים נניח שתי מצלמות אך יותר מצלמות דמה? האם בשביל בקרה כללית? בשביל השקט הנפשי?

לפני בחירה של מערכת צילום, כדאי להיוועץ עם המתקין אודות המיקומים בהם צריכים צילום, מה השטח שאותו רוצים לצלם? האם הוא ממוקד או רחב מאוד? כמה מצלמות תצטרכו לשטח המדובר? האם המצלמות יהיו מצלמות נסתרות או דווקא גלויות?

 למצלמות שונות מאפיינים שונים. מה אתם צריכים?

סוגי המצלמות השונים

סוגים שונים לצרכים שונים. מה אתם צריכים?

מצלמת אבטחה בסיסית

מצלמה זו עשויה פלסטיק, מצלמת זוית קבועה, עולה בין 300-400 שקלים.
מצלמה זו מתאימה למי שרוצה להתקין מספר מצלמות בסיסיות בבית, ליצירת הרתעה ולתחושת ביטחון כללית.

עוד אלמנטים שונים שיכולים להופיע במצלמת האבטחה:

מצלמה ממוגנת הינה מצלמה עשויה ברזל, ומתאימה בעיקר לאלה שרוצים להתקין אותה בחלק החיצוני של הבית או העסק. מצלמה זו ממוגנת בד"כ מפני גשם, מאובזרת בראיית לילה. ומחירה הינו כמה מאות שקלים יותר מהמצלמה הבסיסית.

מצלמת אינפרא אדום

כולנו יודעים שבד"כ פורצים מגיעים כשיורדת החשיכה, ומצלמת האיפרא אדום מיועדת בדיוק לזה. מצלמה זו תצלם גם בחושך מוחלט, וזאת באמצעות נורות לד. תוספת מחיר למצלמה זו היא כ150-200 יותר מהמצלמה הבסיסית.

מצלמה נסתרת

לא, יהודה ברקן לא עשה קאמבק- זו מצלמה שמיועדת לתפוס על חם את הגנבים, אם אנחנו חוששים שמדובר במקום שיכול להיפרץ גם עם מערכת מצלמות גלויה. מצלמה זו יכולה להיות משולבת עם מערכת מצלמות גלויות, וכך גנבים מקצועיים שינסו לחמוק ממערכת הצילום הגלויה יתפסו בעדשה בזכות המצלמות הנסתרות.
מחיר של מצלמה נסתרת כזאת יכול להיות קרוב מאוד למצלמה הבסיסית (כ-350 ש"ח) ויכול לעלות אל מעבר לאלף שקלים, במתאמה לתכונות הספציפיות של המצלמה.

מצלמת IP

כאן כבר מדובר בסוג מאוד מתקדם של מצלמת אבטחה. מצלמה כזאת יושבת על תשתית של רשת מחשבים, ומחוברת כל הזמן לרשת האינטרנט דרך נתב האינטרנט (ראוטר) שבמקום. החומר המצולם לא עובר אל מערכת ההקלטה הרגילה אלא דרך רשת האינטרנט. הגישה אל מצלמת IP יכולה להתבצע דרך כל מחשב, טאבלט או סמארטפון מכל מקום בארץ ובעולם.
מחיר מצלמה כזאת נע בין 1300 שקלים בתור התחלה, למחירים גבוהים יותר, תלוי בסוג המצלמה ובמאפיינים שלה.
חשוב לציין: מצלמת IP היא בדרך כלל תוספת למצלמות המחוברות למערכת ההקלטה ולא תחליף אליהן.

רוצים ייעוץ אישי ומקצועי בחינם בנוגע להתקנת מערכת צילום אצלכם?

עיצוב ובניית האתר: מאסטר סייט

האתר מקודם ע"י WEBS